Hannah Montana

27. října 2008 v 16:02 | Eliza |  News Miley
Jak ste se mohli dozvědět z článku Jak se Miley stala slavnou...(viz. ceny,nominace 3. - Jak se Miley stala slavnou) Miley se stala slavnou díky hlavní roli v Hannah Montaně.


Ale o čem vlastně ten seriál Hannah Montana je?:

HANNAH MONTANA je jeden z nejoblíbenějších teen seriálů po celém světě. Seriál se vysílá ve více než 40 zemích!

Je zatím 2sériový - 3.série se natáči a měla by se na televizních obrazovkách objevit během jara 2009). Hannah Montana je o 14leté školačce Miley Stewart. Bydlí se svým otcem(Billy Ray Cyrus) a starším bratrem(Jason Earles) na pláži v Malibu. Chodí na střední a řeší běžné holčičí problémy. Krom toho je to ale i známá super zpěvačka Hannah Montana, kterou se stana po jednoduchém nasazení blonďaté paruky. O jejím životě ví zpočátku jen její táta, který jí dělá manažera, bratr, babička a teta Dolly. V prvním díle se o jejím dvojím životě dozvídá její nejlepší kamarádka Lily(Emily Osment) a v druhém, kamarád Oliver(Mitchel Musso). Občas má Miley problém udržet to velké tajemství, ale oba kamarádi ji podporují.

Hannah Montana je plná super vtipů a tak si jí nenechejte ujít. Ale musím vám doporučit se podívat na Hannah Montanu v originále - Angličtině- Miley tam má ohodně hezčí hlas a hodně vtipů v češtině nepochopíte.

Pár chyb, který po častějším sledování Hannah Montany samy poznáte:


- celá Hannah Montana je natočená na place (umělé pozadí, fotky)


- hodněkrát narazíte na překladatelské chyby (např.v jednom díle se Miley ptají rodiče jejího kluka v jaké anglické škole studovala, Miley neví co má říct, žádná škola ji nenapadá a tak řekne že studovala v bradavicích, ale do češtiny je to přeloženo, jako že studovala na Hogwarts(česky bradavice). Takhle to asi nepochopíte, ale v kontextu je to vypadá dost divně, a češi nepochopí v čem zpočívá vtip)
jedna zvláštnost: Jasonovi Earles je 31 a hraje šestnáctiletého bratra Miley. Není to ale vůbec poznat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.