Filmy

Krásky od krav

2. října 2009 v 16:09 | TheSmileyGirl
Tento film jsem viděla nedávno na Disney Channel tak jsem vám chtěla něco o něm napsat :)

Kopírujte pouze se zdrojem v podobě funkční klikačky:
Originální název: Cow Belles
Žanr: Komedie, rodinný
Premiéra: USA - 24.3.2006
CZ - 27.9.2009
Trvání: 90 min
Režie: Francine McDougall
Hrají:
Aly Michalka - Taylor Callum
Amanda Michalka - Courtney Callum
Jack Coleman - Reed Callum
Michael Trevino - Jackson Meade

Wizards of Waverly Place The movie

27. srpna 2009 v 17:48 | PrincessGlamour
Právě jsem se dodívala na Wizards of Waverly place the movie. Ten film vyjde až zítra takže sem ho našla náhodou. Je samozřejmě v ajině ale to mi nevadilo. Dost dobrodružný film a stojí za to. Naprosto odlišný od seriálu. Udělala jsem z toho filmu pár fotek tak klikněte na cč:
Při kopírování uveďte zdroj v podobě funkční klikačky!

Hotel Pro Psy

12. května 2009 v 17:38 | Miss Smiley
V Neděli jsem byla na filmu Hotel Pro psy, který byl uplně užsaný! Začnu určitě psát o Emmě Roberts :) Hezky zpívá a je to super herečka :) Rozhodla jsem se vám sem dát nějaké info o filmu. Klik na cč:
Kopčete POUZE s klikačkou:

Info o PPP

26. dubna 2009 v 10:40 | Miss Smiley
Takže slíbila jsem, že nějaké info o PP sem napíšu, tak tady to máte:

Žánr: Rodinný/Drama
Studio: Disney Channel
Začátek natáčení: 19.září.2008
Premiéra: 2009...není známo..

Když princezna Rosalina(Demi Lovato..) je ohrožena diktátorem který chce převzít její zemi, je přemístěna tajnou agenturou na ochranu princezen do Ameriky..Pod svá řídla si ji vezmě agent Mason, který ji umísti k sobě domů do malého města ve...... Pomocí své dcery Carter(Selena Gomez..) údělají z princezny obyčejnou školačku jmenem Rosie. Rosie se rychle stává ve škole oblíbenou, Carter to musí akceptovat, ale ty dvě májí mezi sebou uzké pouto...proto Rosie ukazuje Carter jak najít v sobě princeznu.

Zdroj: Zidee

Zdroj fotek:

Klik na cč pro fotky:

Marley a Já

15. března 2009 v 19:31 | Alex
Jak víte, byla jsem včera v kině na filmu Marley a já. Slíbila jsem, že něco o něm napíšu, a svoje sliby dodržuju. Musím říct, že tenhle film mě opravdu mile překvapil.Zezačátku mi to přišlo nudný, ale pak se mi to začalo strašně líbit, je to jeden z nejlepších filmů co jsem viděla. Byla to komedie, ale bylo to i smutný. Ke konci jsem i brečela, to prostě nešlo vydržet! A Mitchie vám klidně potvrdí, že já moc nebrečím! Doporučuju se na tenhle film kouknout, je fakt super :)

Kopčete pls se zdrojem, psala jsem to skoro celý sama:

Takže tady je info o filmu:

Originální název: Marley and Me
Žanr: Komedie, romantický, rodinný
Premiéra: USA: 25.12.2008
Velká Británie: 17.2.2009
Česká Republika: 12.3.2009
Trvání: 111 minut
Režie: David Frankel
Hrají:
Jennifer Aniston - Jenny Grogan
Owen Wilson - John Grogan
Eric Dane - Sebastian
Alan Arkin - Arnie Klien

Phineas and Pherb

6. února 2009 v 20:25 | Eliza
Ahoj, takže dám vám sem něco o animovaném seriálu Phineas and Pherb.

Phineas and Ferb jsou dva bezstarostní a dobrosrdeční nevlastní bratři. Protože jsou znudění způsobem, jakým mají trávit své letní prázdniny, vyjdou vstříc neuvěřitelným senzacím (např. návštěva Měsíce, stavba horské dráhy). A všechno se jim snaží překazit jejich starší sestra (kterou mluví Ashley Tisdale). Zavolá mamce aby přijela se podívat co její bratři zase vyrobili. Pookaždé co přijede a dojde na určené místo tak tam oba kluci nevinně sedí a povídají si:D Fakt vtipný seriál, doporučuju.

Tady je jedno videjko jak o tomto seriálu mluví Ashley, která namluvila jednu z hlavních rolí:

Klik na celý článek:

Wizards of Waverly Place

27. ledna 2009 v 21:01 | PrincessGlamour
Wizards of Waverly Place je nový seriál, ve kterém jednu z hlavních rolí hraje Selena Gomez. Wizards of Waverly Place ASmerice už vyšel koncem roku 2007, ale naštěstí u nás vyjde za chvíly na Jetixu. Takže se máme na co těšit.

Je o kouzelnické rodině. Víc vám k tomu neřeknu, ale tohle o tom napsali:
Alex Aron a Max se zdají být zcela normální, ale pod jejich normální stránkou
se skryvá jejich tajná stránka - všichni jsou kouzelníci ve výcviku!Mužou jejich pravomoce využívat na všechno. Ať už se jedná o mytí nádobí nebo při večeři, nebo dokonce dostat zpět na spoluslužebník sourozenci, bez ohledu na důvod, že to bude mít vždy následky k popukání.
Takže nevím...ale upoutávky k tomu jsou lákavé. Na youtube jsem se dívala na nějaké díly bohužel v AJ, ale vzhledem k to mu že jsem tomu zas tolik nerozuměla tak si radši počkám až to budou dávat. Ale nějaké fotky vám tu dávám už těď:a jedno úvodní videjko s hezkou písničkou:

Za Plotem

30. listopadu 2008 v 16:02 | Kate
Avril je hlavně zpěvačka ale na svém kontě má i několik filmů. Jim je například film Za Plotem. Nadabovala v Anglický verzi Heather. Napíšu sem několik věcí o tom filmu.

Děj

Celý příběh se odehrává klasicky ve světě zvířátek. Na úplném počátku se seznamujeme s mývalem RJem (v originále hlas Bruce Willise), který se již dokázal plně aklimatizovat na lidmi obydlené prostředí, a už i ví, jak funguje automat na jídlo. Ten mu ale nechce vydat pytlík oblíbených brambůrků, a tak udělá něco, co ho bude později rozhodně mrzet. Ukradne zásoby medvěda Vincenta (Nick Nolte), který právě prospává zimu a těší se, jak se po probuzení nadlabe nezdravými křupkami, chipsy a jinými nezdravými pochutinami. Jenže RJ má zrovna smůlu a Vincent ho při krádeži nachytá, během čehož je celá zásoba zničena. RJ dostává ultimátum - buď do týdne sežene všechno zpět, nebo bude medvědem pozřen.
RJ tedy musí přijít s nějakým plánem. Sehnat takovou kopu jídla, kterou se mu nešťastnou náhodou podařilo zlikvidovat, je pro jednoho za týden neuskutečnitelné. Najde si tedy partu blboučkých zvířátek, které mu s tím ochotně pomohou a nebudou ani trochu tušit, že je RJ jen sprostě využívá. Tou partou je právě se po zimním spánku probouzející skupinka kamarádů žijících v lesíku a trávících čas mimo hibernaci hromaděním jídla. Šéfuje jim protřelý želvák Verne (stand-up komik Garry Shandling), po ruce má hyperaktivní veverku Hammyho (filmový komik Steve Carell), v partě je dále zamindrákovaná tchořice Stella (černošská stand-up komička Wanda Sykes), dikobrazí rodinka s taťkou Louem (herec z Prciček Eugene Levy) a mamkou Penny (uřvaná matka Kevina ze Sám doma, Catherine O'Hara) a nakonec vačičák Ozzie (kapitán Kirk ze Star Treku, William Shatner) a jeho dcera Heather (známá popová zpěvačka Avril Lavigne).Už od počátku je poměrně jasné, jakým směrem se bude příběh ubírat. Právě probuzená zvířátka zjišťují, že zbytek jejich lesíka, kde sbírala jídlo, je zničen, a místo něj stojí ohromný a zdánlivě nekonečný živý plot, za kterým je nově vystavěné předměstí plné podivných velkých tvorů. Lesní tvorové se tedy nechají velmi snadno zblbnout protřelým RJem. Ten je ujistí, že lidské jídlo je mnohem lepší než kůra ze stromů a začne je využívat ke svým potřebám. Jakmile totiž nasbírají dostatek jídla, hodlá vzít nohy na ramena, utéct s jídlem, dát ho medvědovi Vincentovi a zachránit si tím život. Příběh zcela očekávaně směřuje ke klasickému pohádkovému prozření hrdiny, který si uvědomí, že přátelství je nade vše. Však to znáte.

Fotogalerie

Tady je několik obrázků postavy kterou namluvila Avril:


Tady je pár obrázků z filmu:


 
 

Reklama